DIGI Sport TV

 

Žijeme športom každý deň

Najviac športu je na DIGI Sport. A v HD kvalite. Priame prenosy z najlepších súťaží sveta môžete sledovať exkluzívne vďaka DIGI TV.

 

Získajte možnosť sledovať množstvo športových prenosov a relácií, ktoré vysiela DIGI Sport na kanáloch 1, 2, 3, 4, 5 a ďalšie športové stanice z ponuky DIGI TV. Až 11 športových programov v HD kvalite nájdete už v základnom balíku.

Ako naladiť?

Chcem sledovať DIGI Sport pravidelne

Užite si záplavu športových prenosov. Na programoch DIGI Sport 1 až 5 nájdete najlepšie futbalové súťaže Premier League, La Ligu, Bundesligu, Serie A, či FA Cup. Neuniknú vám ale ani tenisové prenosy ATP a WTA, bojové športy, atletika, motorizmus alebo dostihy.

 

 

 

Potrebujete pomôcť? Vyplňte tento formulár a my sa Vám ozveme.

Chcem DIGI Sport na určitú dobu

Športové prenosy môžete sledovať v aplikácii DIGI GO na mobile i tablete. Vychutnajte si všetky dôležité zápasy až na 10 športových programoch. Vychutnajte si zápasy svojho tímu kedykoľvek  a kdekoľvek už od 2,50 mesačne. Objednať si ju môžete na 1 mesiac, 3 mesiace, 6 mesiacov alebo celý rok.

 

 

Už mám DIGI TV

DIGI Sport naladíte na pozíciách 32 až 36. Nezabudnite, že programy môžete okrem televízie sledovať aj cez aplikáciu DIGI GO na mobile a tablete.

 

Sledujte DIGI Sport TV a prečítajte si všetko zo zákulisia športu – analýzy zápasov, články, videá.

 

 

 

 

Call Now Button